3 |

Benzinka

Kód položky: 39071

2006

akryl, plátno

95 x 135 cm

Signatura: sign. Jakub Špaňhel 2006 a Špaňhel na rubu

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 1 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 2 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 4 | Petr Zhoř
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 5 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 6 | Zbyněk Sedlecký
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 7 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 8 | Martin Mainer
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč
  • 9 | Jiří Petrbok
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 10 | Ivan Pinkava
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 11 | Jakub Hošek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Lucia Tallová
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč