Aukční katalog večerní aukce číslo 52
1887
akvarel, ruční papír, karton, dřevěná deska
35 x 74 cm
Signatura: sign. LD A. Chittussi 87, na rubu na štítku A. Chittussi
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolem roku 188
olej, plátno
51 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD J. Schikaneder
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1896
olej, plátno na kartonu
73 x 58 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevěná deska
35 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Mucha, na rubu LN Mucha/1919
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej, plátno
85 x 100 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
84 x 98,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kolem roku 193
olej, plátno
100 x 110 cm
olej, plátno
81 x 96 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 23
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1909
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý 1909
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
kolem r. 1908
olej, malířská lepenka
41 x 31 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, dřevěná deska
55,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková 1929
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1927 / 1930
olej, sololit
79 x 69 cm
Signatura: sign. PD Bertalan
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1913 / 1914
olej, lepenka
41 x 27 cm
Signatura: sign. UD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 3 500 000 Kč |
olej, plátno
61 x 49 cm
Signatura: sign. LD Kubín
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 32
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
uhel, rudka, křídy, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. UD Emil Filla 26
1922
barevná litografie, ze série 200 ks
34 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Kandinsky, LD monogram VK v tisku
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1924
olej, plátno
55,5 x 43,8 cm
Signatura: sign. PD Čapek 24
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, plátno
88 x 65 cm
Signatura: sign. PD V Špála 39
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej , karton, lepenka
58,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 34, na rubu monogram AP 34
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, tuš, karton
58 x 42 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, dřevěná deska
55 x 45 cm
Signatura: sign. PD Kars 29, na rubu č. 244
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
87 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 28
kolem roku 193
olej, plátno
50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Gr. Musatov
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, karton
25 x 33 cm
Signatura: sign. LD V Špála 37, V. Špála na rubu
olej, plátno
53 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas (pod rámem)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, tempera, karton na dřevěné desce
26,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý, na rubu Jan Zrzavý 1940
akvarel, tempera, karton
59 x 46 cm
Signatura: sign. LD K Černý Š Paris 47
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1941 / 1942
olej, plátno
59 x 42 cm
Signatura: sign. LN Liesler 41 - 42, na rubu na blindrámu Liesler
olej, plátno
36 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 39
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
tempera, sololit
46 x 38 cm
Signatura: sign. LD Tikal 48, na rubu Tikal
olej, sololit
42 x 36 cm (výžez)
Signatura: sign. Fr. Hudeček 45 v malbě na rubu
40. léta 20. s
olej, sololit
21,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták