Zátiší se sklenicí / Truhlářské zátiší

Kód položky: 38165

1913 / 1914

olej, lepenka

41 x 27 cm

Signatura: sign. UD Ant. Procházka

na rubu razítko sbírky Františka Venery, štítek výstavy Dům umění města Brna. Reprodukováno: Miroslav Lamač - Osma a Skupina výtvarných umělců, str. 382, č. 405, v monografii Albert Kutal - Antonín Procházka, obr. č. 43. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová

Vyvolávací cena: 3 500 000 Kč