uhel, rudka, křídy, karton
Signatura: sign. UD Emil Filla 26
na rubu razítka sbírek: Prof. Teyschl, František Venera. Provenience: 1. majitel Venera, 2. majitel Prof. Teyschl, významná sbírka Brno