Zátiší se džbánem, sklenicí a dýmkou

Kód položky: 38160

uhel, rudka, křídy, karton

50 x 65 cm

Signatura: sign. UD Emil Filla 26

na rubu razítka sbírek: Prof. Teyschl, František Venera. Provenience: 1. majitel Venera, 2. majitel Prof. Teyschl, významná sbírka Brno

Vyvolávací cena: 180 000 Kč