16 |

Zátiší s podnosem

Kód položky: 38155

olej, plátno

61 x 49 cm

Signatura: sign. LD Kubín

Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina. Provenience: významná sbírka, reprodukováno: Miroslav Lamač, Osma a Skupina výtvarných umělců, 1907-1917, Odeon, Praha, 1988, obr. 530

Vyvolávací cena: 4 500 000 Kč