28 |

Zátiší s jablky a hruškami

Kód položky: 38172

olej, karton

25 x 33 cm

Signatura: sign. LD V Špála 37, V. Špála na rubu

na rubu autorem číslo soupisu 1004 v kroužku a dedikace. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., uvdeno v Soupisu díla, č. 1004

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 26 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 27 | Grigorij Musatov
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 29 | Václav Rabas
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 30 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 31 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč