Větve

Kód položky: 38156

olej, plátno

115 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John

na rubu na blindrámu popis autorem, odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 800 000 Kč