44 |

Větve

Kód položky: 38156

olej, plátno

115 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jiří John

na rubu na blindrámu popis autorem, odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 800 000 Kč

  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 51 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 53 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 54 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč