12 |

U moře / Záliv

Kód položky: 38142

olej, dřevěná deska

55,5 x 70 cm

Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková 1929

na rubu na rámu autorský štítek s popisem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 180 000 Kč