akryl, tempera, plátno, autorská kazeta
80 x 100 cmSignatura: sign. na rubu na štítku Koblasa
na rubu autorský štítek s popisem díla, štítek výstavy Leinwand, 1977, vystaveno: Galerie Dürr, Stuck Villa, Mnichov, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |