62 |

Tanec

Kód položky: 38110

akryl, tempera, plátno, autorská kazeta

80 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa

na rubu autorský štítek s popisem díla, štítek výstavy Leinwand, 1977, vystaveno: Galerie Dürr, Stuck Villa, Mnichov, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 67 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 68 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 69 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 70 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 71 | Franco Costalonga
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 72 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč