Tanec

Kód položky: 38110

akryl, tempera, plátno, autorská kazeta

80 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa

na rubu autorský štítek s popisem díla, štítek výstavy Leinwand, 1977, vystaveno: Galerie Dürr, Stuck Villa, Mnichov, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 90 000 Kč