olej, plátno
130 x 82 cmSignatura: sign. nezjištěna
pravost potvrzena: PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán,
provenience: obraz pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce,
reprodukováno: v monografii Marie Klimešová, Jan Rous – Jiří Balcar, Odeon 1988, str. 146, obr. č. 189
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |