48 |

Společnost II.

Kód položky: 38111

olej, plátno

130 x 82 cm

Signatura: sign. nezjištěna

pravost potvrzena: PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán,
provenience: obraz pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce,
reprodukováno: v monografii Marie Klimešová, Jan Rous – Jiří Balcar, Odeon 1988, str. 146, obr. č. 189

Vyvolávací cena: 270 000 Kč