11 |

Slunce v lese

Kód položky: 38173

kolem r. 1908

olej, malířská lepenka

41 x 31 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý

na rubu štítek s popisem, odborná expertiza PhDr. Michael Zachař, pravost potvrdila PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 190 000 Kč