57 |

Skymning synen / Za šera

Kód položky: 38133

1977 / 1978

olej, plátno

145 x 93 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 1977-78, na rubu Endre Nemes 1977-78

na rubu popis autorem, na blindrámu autorský štítek s popisem, provenience: z majetku význačné galerie ČR, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Ivo Helán, PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 55 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 56 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 58 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 59 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 62 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 67 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč