1977 / 1978
olej, plátno
145 x 93 cmSignatura: sign. LD Endre Nemes 1977-78, na rubu Endre Nemes 1977-78
na rubu popis autorem, na blindrámu autorský štítek s popisem, provenience: z majetku význačné galerie ČR, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Ivo Helán, PhDr. Jaromír Zemina
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |