Růžové a bílé pivoňky

Kód položky: 38154

olej, plátno

88 x 65 cm

Signatura: sign. PD V Špála 39

na rubu na blindrámu číslo soupisu ((1207)). Provenience: 1. majitel Hulínský, 2. majitel Julius Zeyer, odborná expertiza Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč