73 |

Rot-Orange

Kód položky: 38107

akryl, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Urbásek 1973

na rubu popis autorem, na rubu štítek sbírky F. Lienharda, vystavováno: St. Gallen, Vídeň, Praha, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 150 000 Kč