56 |

Ptačí rytíři

Kód položky: 38128

olej, sololit

45 x 60 cm

Signatura: sign. LD Matal - 78

pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán, význačná sbírka Brno

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 54 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 55 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 57 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 58 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 59 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 62 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč