Ptačí rytíři

Kód položky: 38128

olej, sololit

45 x 60 cm

Signatura: sign. LD Matal - 78

pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán, význačná sbírka Brno

Vyvolávací cena: 55 000 Kč