olej, plátno
55 x 43,5 cmSignatura: sign. LN R. Kremlička 1932, na rubu na blindrámu Rudolf Kremlička
Provenience: sbírka JUDr. Vladimíra Kouřila - Moravská Ostrava. Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |