46 |

Pasáž / La Passage

Kód položky: 38163

olej, plátno

70,5 x 148 cm

Signatura: sign. PD K. Souček 62

na rubu štítek výstavy Praha, 2007, etiketa výstavy Francie, 1970, kat. č. 36, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 51 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 53 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 54 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 55 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 56 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč