olej, plátno
Signatura: sign. PD K. Souček 62
na rubu štítek výstavy Praha, 2007, etiketa výstavy Francie, 1970, kat. č. 36, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán