5 |

Odpoledne na zámku Dětenice

Kód položky: 38179

olej, plátno

85 x 100 cm

Signatura: sign. PD O. Blažíček

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, NG Praha

Vyvolávací cena: 600 000 Kč