olej, dřevěná deska
Signatura: sign. PD Kars 29, na rubu č. 244
pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Ph.D. Ivo Helán, PhDr. Jaromír Zemina, provenience: Galerie Tiroche, Tel Aviv