25 |

Odaliska v křesle

Kód položky: 38181

olej, dřevěná deska

55 x 45 cm

Signatura: sign. PD Kars 29, na rubu č. 244

pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Ph.D. Ivo Helán, PhDr. Jaromír Zemina, provenience: Galerie Tiroche, Tel Aviv

Vyvolávací cena: 280 000 Kč