43 |

Objekt

Kód položky: 38149

akronex, tempera, drát, beton, papír, plátno

60 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu K. Malich 1963

na rubu popis autorem, provenience: nabízený reliéf autorem označený jako Objekt pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce a byl současným majitelem získán v pol. 80. let přímo od Karla Malicha

Vyvolávací cena: 400 000 Kč

  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 51 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 53 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč