akronex, tempera, drát, beton, papír, plátno
60 x 45 cmSignatura: sign. na rubu K. Malich 1963
na rubu popis autorem, provenience: nabízený reliéf autorem označený jako Objekt pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce a byl současným majitelem získán v pol. 80. let přímo od Karla Malicha
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |