Objekt

Kód položky: 38149

akronex, tempera, drát, beton, papír, plátno

60 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu K. Malich 1963

na rubu popis autorem, provenience: nabízený reliéf autorem označený jako Objekt pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce a byl současným majitelem získán v pol. 80. let přímo od Karla Malicha

Vyvolávací cena: 400 000 Kč