78 |

Nulius Fa / Bubliny

Kód položky: 38137

2013

mýdlové bubliny s pigmenty, akryl, plátno

115 x 115 cm

Signatura: sign. na rubu Dokoupil

na rubu název a rozměr autorem, provenience: z majetku autora, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 960 000 Kč