14 |

Nedělní odpoledne na Labi

Kód položky: 38157

olej, plátno

50 x 75 cm

Signatura: sign. PD Willi Nowak

Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč