30 |

Mlýn v Krucemburku

Kód položky: 38166

olej, tempera, karton na dřevěné desce

26,5 x 34,5 cm

Signatura: sign. LD Jan Zrzavý, na rubu Jan Zrzavý 1940

Vyvolávací cena: 850 000 Kč