75 |

Linie č. 228 / Linie Nr. 228

Kód položky: 38127

2004

akryl, plátno

105 x 105 cm

Signatura: sign. na rubu Sýkora 04

na rubu na blindrámu popis autorem, reprodukováno: Sýkora 85, katalog, vydala Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2005, str. 29, Aleš Svoboda: Sýkora 2004 (+1 = 85), Ateliér, č. 7, periodikum z 31.3.2005, Praha, str. 12, vystaveno: Situation 18, Galerie Bleibtreu, Berlin 2004

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč