Ležící

Kód položky: 38139

kolem roku 193

olej, plátno

50,5 x 65 cm

Signatura: sign. PD Gr. Musatov

na rubu dvě nečitelná razítka, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 110 000 Kč