kolem roku 193
olej, plátno
Signatura: sign. PD Gr. Musatov
na rubu dvě nečitelná razítka, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán