27 |

Ležící

Kód položky: 38139

kolem roku 193

olej, plátno

50,5 x 65 cm

Signatura: sign. PD Gr. Musatov

na rubu dvě nečitelná razítka, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 25 | Jiří (Georges) Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 26 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 28 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 29 | Václav Rabas
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 30 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 31 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč