26 |

Kytice jiřin

Kód položky: 38153

olej, plátno

87 x 69,5 cm

Signatura: sign. PD A. Justitz 28

na rubu dvě razítka Čedok, razítko Hotel Praha Mar. Lázně, razítko ROH s ev. č., odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, uvedeno v Tomanově slovníku str. 447

Vyvolávací cena: 180 000 Kč