plastika, propalované, patinované, jilmové dřevo
v. 90 cmSignatura: sign. nezjištěna
přiložen certifikát s autorovým potvrzením pravosti díla,
provenience: dílo pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce,
vystavováno: mimo jiné Weltkulturen und moderne Kunst, Mnichov, 1972
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |