49 |

Král

Kód položky: 38122

plastika, propalované, patinované, jilmové dřevo

v. 90 cm

Signatura: sign. nezjištěna

přiložen certifikát s autorovým potvrzením pravosti díla,
provenience: dílo pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce,
vystavováno: mimo jiné Weltkulturen und moderne Kunst, Mnichov, 1972

Vyvolávací cena: 190 000 Kč