40. léta 20. s
olej, sololit
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták
Provenience: význačná sbírka Praha, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina