36 |

Krajina XX. století / Na periférii

Kód položky: 38138

40. léta 20. s

olej, sololit

21,5 x 33,5 cm

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták

Provenience: význačná sbírka Praha, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč