29 |

Krajina

Kód položky: 38145

olej, plátno

53 x 93,5 cm

Signatura: sign. PD Rabas (pod rámem)

na rubu soudně znalecká razítka ak. mal. Fr. Sembdner, na blindrámu štítek výstavy: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě města Prahy od 11. XII 1936 - do 31. I. 1937. Pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 27 | Grigorij Musatov
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 28 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 30 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 31 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč