Krajina

Kód položky: 38145

olej, plátno

53 x 93,5 cm

Signatura: sign. PD Rabas (pod rámem)

na rubu soudně znalecká razítka ak. mal. Fr. Sembdner, na blindrámu štítek výstavy: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě města Prahy od 11. XII 1936 - do 31. I. 1937. Pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 40 000 Kč