olej, plátno
53 x 93,5 cmSignatura: sign. PD Rabas (pod rámem)
na rubu soudně znalecká razítka ak. mal. Fr. Sembdner, na blindrámu štítek výstavy: Vystaveno na výstavě Umělecké besedy v Obecním domě města Prahy od 11. XII 1936 - do 31. I. 1937. Pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |