2 |

Johanna van der Gheest

Kód položky: 38151

kolem roku 188

olej, plátno

51 x 63,5 cm

Signatura: sign. LD J. Schikaneder

Odborná expertiza Prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc. skica obrazu reprodukována v monograii Jakuba Schikanedera, Národní galerie Praha, str. 307, č. 182 a v dobovém časopise Světozor, ročník XVI, 1882.

Vyvolávací cena: 800 000 Kč