Jinoch s mečem

Kód položky: 38148

1896

olej, plátno na kartonu

73 x 58 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu štítek s potvrzením pravosti PhDr. Miloše Růžičky z roku 1990, odborná expertiza PhDr. Jana Orlíková

Vyvolávací cena: 650 000 Kč