60 |

Jarní polibek / Intimní objetí dvou modelek

Kód položky: 38170

2000 / 2001

olej, plátno

200 x 200 cm

Signatura: sign. Otakar Slavík 2000 - 01 na rubu

vystaveno: retrospektivní výstava Otakar Slavík - Obrazy, Míčovna Pražského hradu, 2001, autorská výstava Otakar Slavík - Obrazy, objekty, Galerie Kai de kai, 2003/2004

Vyvolávací cena: 500 000 Kč

  • 58 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 59 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 62 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 67 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 68 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 69 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 70 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč