2000 / 2001
olej, plátno
200 x 200 cmSignatura: sign. Otakar Slavík 2000 - 01 na rubu
vystaveno: retrospektivní výstava Otakar Slavík - Obrazy, Míčovna Pražského hradu, 2001, autorská výstava Otakar Slavík - Obrazy, objekty, Galerie Kai de kai, 2003/2004
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |