Jarní polibek / Intimní objetí dvou modelek

Kód položky: 38170

2000 / 2001

olej, plátno

200 x 200 cm

Signatura: sign. Otakar Slavík 2000 - 01 na rubu

vystaveno: retrospektivní výstava Otakar Slavík - Obrazy, Míčovna Pražského hradu, 2001, autorská výstava Otakar Slavík - Obrazy, objekty, Galerie Kai de kai, 2003/2004

Vyvolávací cena: 500 000 Kč