45 |

Jakob Böhme

Kód položky: 38182

olej, dřevěná deska

50 x 35,5 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram JV

na rubu popis díla autorem,
vystaveno: Mannheim, Německo

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 51 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 53 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 54 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 55 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč