10 |

Indičtí rybáři

Kód položky: 38144

1909

olej, plátno

65 x 75 cm

Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý 1909

Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 850 000 Kč