Imaginativní krajina

Kód položky: 38140

kombinovaná technika, koláž, olej, tempera, kvaš

49 x 69,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD K. Malich 1961

pravost potvrdil: PhDr. Jiří Kohoutek, PhDr. Jaromír Zemina
provenience: sbírka významného teoretika umění

Vyvolávací cena: 200 000 Kč