42 |

Imaginativní krajina

Kód položky: 38140

kombinovaná technika, koláž, olej, tempera, kvaš

49 x 69,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD K. Malich 1961

pravost potvrdil: PhDr. Jiří Kohoutek, PhDr. Jaromír Zemina
provenience: sbírka významného teoretika umění

Vyvolávací cena: 200 000 Kč

  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 51 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč