47 |

Hlava

Kód položky: 38146

plastika, litina, měď

v. 48 cm

Signatura: sign. na plintě K. Nepraš

Pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina. Provenience: z majetku rodiny autora.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 51 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 53 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 54 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 55 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 56 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 57 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč