Hlava

Kód položky: 38146

plastika, litina, měď

v. 48 cm

Signatura: sign. na plintě K. Nepraš

Pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina. Provenience: z majetku rodiny autora.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč