76 |

Hladina

Kód položky: 38119

akryl, plátno

130 x 105 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vladimír Kokolia 1998

na rubu na blindrámu popis autorem, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 200 000 Kč