58 |

Erotická kresba

Kód položky: 38175

kresba uhlem, karton

89 x 58 cm

Signatura: sign. PD S. Podhrázský 65

pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Ivo Helán, PhDr. Jaromír Zemina, provenience: z majetku rodiny autora, reprodukováno v monografii Stanislav Podhrázský, Marie Klimešová, Arbor Vitae, str. 161, 2013, vystaveno Galerie hl. města Praha

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 56 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 57 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 59 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 62 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 67 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 68 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč