24 |

Dáma v růžových šatech

Kód položky: 38164

kombinovaná technika, kvaš, akvarel, tuš, karton

58 x 42 cm (výřez)

Signatura: sign. PD monogram AP

Provenience: ze sbírky Prof. Teyschla, významná sbírka Brno, pravost potvrdil PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 50 000 Kč