67 |

Čtvercové elementy v kontrapozici

Kód položky: 38105

akryl, plátno

65,5 x 65,5 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček, monogram

na rubu popis autorem s datací 1974, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 250 000 Kč