35 |

Chodec

Kód položky: 38132

olej, sololit

42 x 36 cm (výžez)

Signatura: sign. Fr. Hudeček 45 v malbě na rubu

na rubu olejomalba Abstraktní kompozice Odborná expertiza a potvrzení pravosti PhDr. Jiří Kohoutek

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč