Chodec

Kód položky: 38132

olej, sololit

42 x 36 cm (výžez)

Signatura: sign. Fr. Hudeček 45 v malbě na rubu

na rubu olejomalba Abstraktní kompozice Odborná expertiza a potvrzení pravosti PhDr. Jiří Kohoutek

Vyvolávací cena: 350 000 Kč