8 |

Chalupy v předjaří

Kód položky: 38162

kolem roku 193

olej, plátno

100 x 110 cm

Signatura: sign. PD O. Blažíček

Odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, NG Praha

Vyvolávací cena: 600 000 Kč