59 |

Bez názvu

Kód položky: 38135

kombinovaná technika, akryl, tempera, tužka, karton

62 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu Kovanda

provenience: význačná sbírka Brno, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

  • 57 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 58 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 62 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 64 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 66 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 67 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 68 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 69 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč