Bez názvu

Kód položky: 38135

kombinovaná technika, akryl, tempera, tužka, karton

62 x 45 cm

Signatura: sign. na rubu Kovanda

provenience: význačná sbírka Brno, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 30 000 Kč