Bez názvu

Kód položky: 38121

2005

pigment, japonský ruční papír, kombinovaná technika

68 x 50 cm

Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 2005

provenience: obraz pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce

Vyvolávací cena: 80 000 Kč