51 |

Bez názvu

Kód položky: 38121

2005

pigment, japonský ruční papír, kombinovaná technika

68 x 50 cm

Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 2005

provenience: obraz pochází z významné zahraniční sbírky evropské radikální abstrakce

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 49 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 52 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 53 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 54 | Zdeněk Palcr
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 55 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 56 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 57 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 58 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 59 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 60 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 61 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč