69 |

Barevné vrásnění

Kód položky: 38169

1981 - 5

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. UD Boštík

Vystaveno: Galerie Moderna Praha, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč