38 |

Ahoj / Na výletě

Kód položky: 38143

olej, email, karton, sololit

88 x 62,5 cm

Signatura: sign. PD Bělocvětov 67

Provenience: význačná sbírka českého umění Vídeň, pravost potvrzena PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 44 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 45 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 46 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 48 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč