33 |

Adam a Eva / Vyhnání z ráje

Kód položky: 38171

olej, plátno

36 x 30,5 cm

Signatura: sign. LD B. Lacina 39

Odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč

  • 31 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 43 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč